Menu
A+ A A-

Profesori

1.      Catedra de limba şi literatura română

a.     Berilă Anamaria

b.    Cimbru Raluca

c.     Agafiţei Ionela

d.    Leustean Nusa

e.     Budescu Lenuţa

f.     Chesches Elena Mihaela

2.      Catedra de limbi străine

    i.  Limba si literatura engleza

a.     Vasiloiu Florin

b.    Stupu Luminiţa

c.     Cioclu Anina

d.    Roman Adina

 ii.  Limba si literatura franceza

a.     Savin Camelia Beatrice

b.    Zahra Margareta

c.     Băncilă Ana-Mirela

d.    Stupu Luminiţa

e.     Gradinaru Niculina

3.      Catedra de matematică

a.     Harapu Doina

b.    Saraiman Vasile

c.     Sovejanu Ecaterina

d.    Radu Dumitru

e.     Bibire Dana

f.     Berescu Diana

g.    Balan Dumitru

4.      Catedra de fizică şi chimie

                        i.        Fizică

a.     Dreghici Elena

b.    Fechet Daniela

c.     Ciobotar Adriana

d.    Busui Anca

                                 ii.            Chimie

a.     Roşca Zornia

b.    Mitrofan Cristina

c.     Acsinia Valentina Anca

5.      Catedra de geografie, biologie şi protecţia mediului

                    i.    Geografie

a.     Şorgot Virgil

b.    Kelemen-Pal Gabriela

                   ii.    Biologie

a.     Ioniţă Sorina

b.    Motea Violeta  

                  iii.    Protecţia Mediului

a.     Rusu Georgeta

b.    Buca Mihaela

c.     Spoiala Emilia

d.    Sandu Maria

e.     Podaru Adrian

6.      Catedra de istorie, religie, discipline socio-umane, educaţie fizică, educaţie muzicală şi educaţie plastică

                        i.        Istorie

a.     Onofrei Luminiţa Cristina

b.    Volmer Adina Mihaela

                       ii.        Religie Ortodoxa

a.     Balaban Benoni

b.    Bogatu Liliana

                      iii.        Religie Catolica

a.     Scripcaru Cristian  

                      iv.        Socioumane

a.     Casămândră Vasile

b.    Poanca Mihaela

c.     Zaharia Oana Paula

d.    Ciubotaru Elena

e.     Cocias Diana

                       v.        Educatie Fizica

a.     Oancea Benoni

b.    Stanciu Sorin

c.     Curelea Cosmin

                      vi.        Muzică

a.     Vaida Aristica

                     vii.        Desen

a.     Radu Vasile Bogdan

7.      Catedra de discipline economice

a.     Boz Vasile

b.    Maşala Gabriela

c.     Predoiu Mihaela

d.    Rusu Lacramioara Maria

e.     Sburlan Duţa

f.       Nutu Crina

8.      Catedra de informatică şi tehnologia informaţiei şi comunicării

a.     Ursachi Mihai

b.    Cosma Ionel

c.     Arghire Diana

d.    Grapinoiu Ionut

e.     Piștea Daniela Geanina

9.      Catedra de discipline tehnice

                        i.        Mecanica

a.     Moisă Loreta

b.    Neneciu Rodica

c.     Antohi Elvira

d.    Vultur Bogdana

e.     Bursuc Vasile

                       ii.        Electrotehnica

a.     Avanu Soltana

b.    Voicu Mihaela

                      iii.        Electronică si automatizări

a.     Alexa Irina

                      iv.        Constructii si lucrari publice

a.     Ercuţă Viorica

b.    Sarca Jugaru-Lavinia

c.     Pislaru Maria

d.    Lupu Rodica

                       v.        Instalaţii pentru constructii

a.     Nae Mihaela

b.    Bânţu Gheorghe

c.     Vatavu Georgel